Naše kamenárstvo

Kameň = elegancia, trvácnosť a hodnota.

V našom vlastnom kamenárstve pracujú šikovný ľudia, ktorí z kameňa dokážu vytvoriť hotové „zázraky“.
Najčastejšie pracujeme s kameňom dovezeným z Talianska. Nájdete u nás žulu, mramor a onyx.
Pozrita sa , čo všetko dokážeme:

Kameň ako doplnok krbu

Kamenné rímsy a obklady pozdvihnú eleganciu a hodnotu Vášho krbu. Či už sa jedná o rímsu okolo krbovej vložky, alebo obklad okolo čelnej vložky, poprípade obklad celej steny, výsledný efekt je vždy zaujímavý a krásny.

Kuchynské dosky a ostrovy

Nemôžete nájsť vhodnejší materiál pre kuchyňu, ako je kameň. Konkrétne žula. Je to materiál, ktorý sa vyznačuje extrémnou tvrdosťou a vysokým leskom. Kuchynskú dosku pri akomkoľvek používaní nepoškriabete, neprepálite, neošúchate, nezafarbíte. Len pretriete vlhkou handrou a stále bude ako nová.

Kamenné obklady stien a bazénov

Vieme na mieru pripraviť a osadiť veľkoplošné steny z rôznych druhov kameňa. Medzi obľúbený materiál patrí travertín a onyx.

Kamenná dlažba v interiéri a v exteriéri

Ľahko udržiavateľná podlaha z kameňa skrášli každý interiér. Môže sa jednať o dlažbu 30×30 cm, 30×60 cm, 60×60 cm, 60×90 cm, 60×120 cm, alebo z veľkoplošných formátov. Vieme urobiť aj vkladanú mozaiku podľa dodaných podkladov.

Kamenné schody a parapety

Schody a parapety sú pomerne jednoduché na výrobu, lebo sa väčšinou jedná o rovné rezy. Takže aj cena je priaznivá a dostupná pre väčšinu ľudí.

Kamenné obklady kúpeľni

Zažite ten luxus mať prekrásnu kúpeľňu z veľkoplošných formátov kamenných platni. Predstavivosti sa medze nekladú.

Kameň – umelecké sochy

Umelecký sochár dokáže z kameňa vykúzliť nepredstaviteľne krásne diela. Chcete pre niekoho hodnotný a originály darček, alebo si prajete mať doma originálnu sochu vytesanú podľa Vašich predstáv? Všetko je možne. Tu je len malá ukážka práce šikovného sochára.

Pomníky, náhrobné kamene

Ak nás navždy opustí milovaný človek, ostane nám iba smútok v duši. Individuálne vytvorený hrob z kameňa ostane ako prejav úcty a toho, že nám na človeku skutočne záležalo a ctíme si jeho spomienku.

Kde nás nájdete

Pod Brehmi 4,
841 03 Bratislava
(Polianky – Dúbravka, Pri Záhradníctve TILIA, Veterinárna klinika)

Odbornú konzultáciu si prosím dohodnite telefonicky.

Ing.Peter Poluch:      +421 (0) 903 715 587     E-mail: caminus@caminus.sk

Menu