OFYR – umenie varenia

Oops...
Slider with alias desk scene not found.

Svetový hit 2017 prichádza z Holandska.

Vonkajšie ohnisko s oceľovou platňou. Platňa  sa ohňom rozpáli a vy na nej môžete hneď začať variť alebo grilovať. OFYR krásne hreje a vytvára príjemné teplo, takže sa dá používať počas celého roka.  Je to mimoriadne spoločenský spôsob vonkajšieho exteriérového varenia a grilovania.
Vaša budúca párty bude pripravená behom niekoľko minút, stačí iba zapáliť oheň a nakúpiť ingrediencie na varenie.

Ofyr je dostupný v 2 rozmeroch (priemer ohniska 85 cm a 100 cm), v 2 farebných vyhotoveniach (hrdzavý a matný čierny) a vo verzii bez, alebo so zásobníkom na drevo.

Spôsob varenia a grilovania je zdravý, zábavný a jednoduchý.
Marek Fichtner, šéfkuchař Augustine restaurant a porotce z pořadu MasterChef

„Vaření na OFYRu mohu opravdu doporučit! Vařit na něm zvládne každý, přitom splňuje podmínky pro profesionální gastronomii. Skvělá volba pro současný trend společenského vaření pod širým nebem.”

Golf Club Beroun

“Skvělé ohniště na terasu naší klubové restaurace i netradiční občerstvení na vzdálené jamce.”

Restaurace Malý svět Litomyšl

“OFYR nám pomáhá jednoduše organizovat netradiční akce pro naše hosty.”

Ideálny gril  na záhradu a terasu

OFYR je vyrobený tak, aby ste sa o neho nemuseli starať. Môžete ho nechať vonku po celý rok a vyčistíte ho veľmi jednoducho.

S Ofyrom vytvoríte netradičný, ale svojím spôsobom aj tradičný vonkajší priestor. Vy aj vaši priatelia budú milovať ten čas, keď budete spolu variť.  Ľudia sa radi okolo ohňa zhromažďovali už od dávnych čias.

Bohaté príslušenstvo vám zjednoduší varenie, usporiadanie priestoru vašej vonkajšej kuchyne aj skladovanie dreva. OFYR je kruhový, takže si už nemusíte robiť starosti so zasadacím poriadkom.

Ako si vybrať ten správny Ofyr pre Vás

Dve veľkosti 85-100 a 100-100
Ak Vám to priestor dovolí určite si vyberte väčší model 100-100. Vonkajší priemer 100 cm, výška 100 cm. Ohnisko je väčšie, čo Vám umožní používať aj väčšie polená dreva. Navyše môžete na ohnisko umiestniť aj grill – praktický rošt, vďaka ktorému získate ďalší priestor na varenie, či odkladanie.. Taktiež môžete na ňom klasický grilovať a stále budete mať prístup k ohňu.

Klasický pôvodný OFYR, sa hodí všade. Stvorený ako socha, ktorá zvýrazní každý exteriér. Olympijský oheň, kde sa ľudia môžu stretávať aj v zime. Bez údržby a bez pohyblivých dielov.

Príslušenstvo, videá, návody, technické údaje

Nech sa páči. Pozrite sa aké máme grily OFYR v ponuke.

Menu